سکوی پرتاب ERPNext اینترپرایز

پلتفرم های سطح عالی برای عصر دیجیتالِ حاضر که توسط بیش از 5000 سازمان و ارگان استفاده میشوند

نرم افزار شماره یک سورس باز دنیا

ERPNext محبوب ترین نرم افزار سورس باز جهان است و همچنین جامعیت آن به پوشش پانزذه ماژول در گستره ی پهناور عملیاتی از هسته ی حسابداری و کنترل و تولید محصول گرفته تا تبلیغات الکترونیک رسیده است. ERPNext در دامنه هایی چون تولید، خدمات، خرده فروشی، توزیع، لجستیک، خدمات مالی، خدمات درمانی، آموزش و پرورش و مراکز غیر انتفاعی استفاده میشود.

بالای چهل روش برای شخصی سازی برنامه بدون تغییرات اساسی

سیستم را به زانو درآورید نه کسب و کارتان را. ERPNext روی یک فریم ور پیشرفته ی مرتبه بالا که این امکان را فراهم میسازد تا کسب کار خود را خلق و آنرا به سلیقه ی شخصیتان مدیریت کنید، بدون آنکه کد های UI را تغییر دهید. این فریم ور بر اساس معاری ساختاری قابل تنظیم جریان کار، گزارشات، پرینت ها، فرمت ها، محتواهای مدیریتی، پرتال ها و دیگر امکانات طراحی شده است.

گواهی های عالی رتبه

به نقل از مجله ی گارتنر، بیش از 5000 شرکت و کارخانه خود را برای نسل بعدی اینترپرایز نرم افزار آماده کرده اند.

متخصصان در دسترس

تنگنای سیستم کاری شما هر چه که باشد، این فریم ور هوشمند یک راهکار به شما ارائه خواهد داد. کد های کوتاهِ شخصی سازی پاسخگوی تمامی نیاز های شماست زمانیکه مهارت های تیم زبده ما هسته های برنامه ی مورد نیاز شما را مینویسند.

 

دسترس پذیری بالا در سطح عالی

آنچه تشکیلات بزرگ خواستار آن هستند، بیمه، اطمینان، فردی مورد اعتماد در زمان بروز مشکلات است. در این فریم ور ما سالها تجربه را گنجانده ایم که حاصل کار در بیش از هزار شرکت و سازمان بوده، پس شما پشتیبانیه همه جانبه در شرایط بحرانی را خواهید داشت.

آماده برای نسخه ی برتر

نظرات بزرگترین زبدگان هند را در باره ی نرم افزار ERPNext بشنوید.

Check out whitepapers

Get familiar with our products and ideas. Check out Frappe whitepapers on various topics ranging from implementation methodologies to scaling ERPNext for large organizations.

نرم افزار برتر ERPNext

با توجه به گزارشات سازمان RedHat Enterprise IT ، بیش از 90% از رهبران فناوری اطلاعات بر این باورند که نرم افزار های کدباز نقش استراتژیکی در سطوح عالی ایفا میکنند.