گرفتن تحصیلات دانشگاهی ممکن است سخت و پیچیده باشد اما نرم افزار شما به آن نیازی ندارد.

ERPNext یک ماژول آموزشی مدرن و پیشرفته برای مدارس و مجموعه های آموزشی طراحی کرده است. این سامانه به کمک مدارس کوچک و برزگ آمده تا وظیفه ی مدیریت دانش آموزان معلمان و دوره های آموزشی و برنامه های آکادمیک را با یک پرتال پویا و داینامیک، بر عهده بگیرد.

نسخه ی موسسات آموزشی نرم افزار ERPNext

با ابتکار اخیر دولتمردان جهت فراهم کردن امکان تحصیل در جای جای دنیا، آینده ی آموزش و پرورش امید بخش شده است. از سوی دیگر رقابت موسسات آموزشی در کسب و کارشان نیاز به یک راه حل مدرن را با خود به ارمغان می آورد.
افزایش بازدهی و تمرکز بر روی اهداف آموزشی با نرم افزار ERPNext فراهم میگردد. این نرم افزار راهکار هایی به دانش آموزان و دانشجویان و کارکنان موسسات آموزشی در ارتباط با مدیریت اطلاعات و زیرگروه های آموزشی و ارگان های زیر مجوعه ی خود ارائه میدهد تا سیستم بصورت یکپارچه عمل کند.

نام نویسی دانشجویان

تمام نام نویسی های دوره های مختلف را یکجا مدیریت کنید. زمانی که یک دانش آموز نام نویسی میکند شما میتوانید رکورد آن را داشته باشید و با گذراندن ترم های مقدماتی میتوانید دانشجو را به دوره های پیشرفته تر منتقل کنید و اطلاع رسانی ها تماما از طریق EMail های ERPNext صورت میپذیرد.

اطلاعات دانشجویان

فرم اطلاعات دانشجویان دارای مواردی همچون کد ملی، عکس، تاریخ تولد و آدرس است. همچنین بخشی برای اطلاعات خانواده ها و افراد نزدیک او. شما میتوانید اسناد خود را در بخش بارگزاری مخصوص به تاییده های تحصیلی و گواهینماه ها ببینید.

بانک اسناد و مدارک

با تعدد اسناد و مدارکی که در خصوص تحصیلات فردی وجود دارد، دسترسی به مدارک هر فرد ضروریست. ERPNext به شما این امکان را میدهد تا تمامی مدارک خود را اعم از عکس ویدعو و مدارک تحصیلی آپلود کنید. شما میتئانید بصورت مستقیم و یا از طریق لینک های اینترنتی سایت مدارک را آپلود کنید.

آموزگاران

در ERPNext قادر خواهید بود تا زمانبندی دوره ها را (به همراه تارخ کلاس ها و شماره کلاسها) تنظیم کرده و هر کلاس را به آموزگار مربوطه الحاق کنید. زمانی که در حال ساخت یک برنامه ی تقویمی برای گروه آموزشی هستید، میتوانید یک آموزگار با عنوان سوپروایزر یا امتحان گیرنده انتخاب و به گروه آموزشی الصاق کنید.

نام نویسی اتوماتیک دوره های آموزشی

برنامه ی نام نویسی دانشجویان یک برنامه ی ثبت اطلاعات لازم برای مشخصات گیری و انتخاب دوره ی آموزشی در خصوص یک سال یا ترم آموزشی است. اگر دانشجویی در دوره ای ثبت نام کرده باشد، شما میتوانید برنامه ی آموزشی مرتبط با دانشجو را هماهنگ کنید. دوره های اجباری که دانشجو ملزم به گذراندن آنهاست بصورت خودکار در صفحه ی نام نویسی دانشجو قرار میگیرد و پس از آن دوره های انتخابی دانشجو توسط خود او در زمان بندی باقی مانده شکل خواهد گرفت.

برنامه ها و دوره های آموزشی

با ERPNext به آسانی برنامه ی تحصیلی خود را تنظیم کنید، پیشرفت تحصیلی خود را در هر مقطع و موضوع از دوره تحصیلی را شاهد باشید. شما میتوانید در کرسی اجباری یا اختیاری شرکت کرده و بدون تداخل کلاسی به تحصیل بپردازید. برای هر دوره ی آموزشی یه کد یکتا بسازید و همچنین میتوانید هر دوره را با دپارتمان های آموزشی مربوطه لینک کنید.

حضور و غیاب دانشجویان

نوع فرم های برنامه ی حضور و غیاب ما به شما امکان پیگیری و مدیریت حضور و غیاب هر دانشجو را بطور جداگانه برای هر روز و تاریخی و در هر دوره ی بصورت مجزا میدهد. ماژول حضور و غیاب به گونه ای طراحی شده تا به معلمان و اساتید کمک کرده تا در طی برگزاری کلاس، به آسانی حضور و غیاب دانش آموزان را ثبت کنند. برنامه ی حضور و غیاب دانش آموزان این امکان را به آموزگاران میدهد تا در حین زدن تیک حضور دانش آموز، یک نسخه از ساعت ورود دانشجو به کلاس و همچنین تاریخ را ثبت مینماید. مدیریت حضور و غیاب کارها را به مراتب ساده تر میکند.

شهریه ی دانشجویان

یک گزارش از شهریه های پرداختی توسط دانشجویان را بایگانی کنید. قبل از جمع آوری شهریه ها، نیاز به خلق یک ساختار پرداختی وجود دارد. این ساختار میتواند سطوح متنوعی از قبیل ویدعو های آموزشی، آزمایشگاه ها، بازدید های صنعتی و... را شامل گردد. این ساختار بر مبنای دورهی آموزشی انتخابی و ترم انتخابی محاسبه میگردد. همچنین میتوانید مبالغ پرداخت شده و مابقی مبلغ پرداخت نشده را مشاهده کنید.

طرح های ارزشیابی و امور امتحانی

آیا احتیاج به برنامه ی زمانی ارزشیابی و تاریخ امتحانات برای گروه های مختلف آموزشی و سر درس های مشخص دارید؟ فقط کافیست یک برنامه ی ارزشیابی درست کنید. با این محتوات فرم ارزشیابی، شما تمام جزئیات مثل زیر گروه آموزشی محصل، محتوای امتحانی امتحانگر حاضر در جلسه، درس مورد ارزشیابی، نمرات کلاسی دانشجو، سوپروایز جلسه و موارد دیگر را در مورد هر دانشجو خواهید داشت. طرح خود را در نرم افزار ERPNext بصورتی کارآمد و دلخواه بسازید و به تماشای راحتی پروسه بنشینید و تکمیل ارزشیابی گروه ها را با ابزار نتیجه گیری آزمون ERPNext تجربه کنید.

سیستم مدیریت آموزشی یا LMS

ماژول آموزش و پرورش ERPNext با LMS همراه شده است. با این مشایعت، موسسات میتوانند برنامه های آموزشی را روی سایت خود منتشر کنند. برنامه ها میتواند شامل محتویات مفیدی از قبیل مقالات، ویدئو، و حتی کوییز های امتحانی باشد. پیشرفت دانشجویان از طریق پورتان سامانه میتواند قایل پیگیری باشد. LMS بصورت پیشفرض غیر فعال میباشد و از طریق تنظیمات آموزشی قابل فعالسازیست.

شخصی سازی پویا

برنامه ی آموزشیتان را به دلخواه خودتان بسازید. اطلاعات مورد نیاز خود را با اضافه کردن لینک فرم های دلخواه زیر انگشتانتان داشته باشید. فرم های شخصی شده با مقادیر ورودی شما طبق دستورالعمل های شما و مطابق فرم های پرینتی شما، همه و همه بدون نوشتن یک خط کد برنامه نویسی امکانپذیر است.

نرم افزار آموزشی چندزبانه

زبان درخواستی شما پیدا نشد؟ نیاز به مترجم دارید؟

طراحی و اجرای محیط دلخواهتان بدست خودتان

تمام نوار ابزاری که نیاز دارید را برایتان فراهم آورده ایم با بهترین و باهوشترین ERP دنیا که سازمان شما را با آموزش های لازم شگفت آور و ویدئو های آموزشی امکانات و ابزار، به پیشرفت شما و حرکت رو به جلو کمک خواهیم کرد. این قدرتمندی باعث میشود تا هیچ مانعی در اجرای محیط دلخواهتان مشاهده نگردد.

ERPNext is the world's best 100% Open Source ERP Solution

Open Source Software for Modern Businesses

Manufacturing

Effectively maintain and manage multilevel bill of materials, production planning, job cards & inventory.

HR & Payroll

Manage full employee life cycle right from onboarding, payroll, attendance, expense claims, assets to separation.

Accounting

Get a real time view of your cash flow. Full fledged accounting module covering every aspect of book keeping.

Projects

Deliver both internal and external projects on time, budget and profitability. Track tasks, timesheets and issues by project.

CRM

Win and retain more customers by optimizing sales process. Track leads, opportunities and send the quotes on the go.

Accounting

Increase productivity and lower costs by managing your sales and purchase cycles, from purchase to sales orders

Website

ERPNext comes with a fully featured content management with blogs, web pages and forms.

Asset Management

Maintain and Manage details of assets, their movement, value adjustment and depreciation.

Helpdesk

Deliver a better service experience with an intuitive issue tracker and integrated knowledge base.

Integrate with your favourite Apps

ERPNext has a host of built-in integrations that help your business take-off faster

Loved by Users

Used by more than 5000 companies across the world