فروش خدمات کارآمد با نرم افزار
ERPNext فارسی ما در حوزه‌ی صنعت خدمات

کسب کار و همچنین ارائه‌ی خدمات بهتری با ERPNext داشته باشید. آشنایی با بازار و مشتریان، طراحی نقشه راه اشتراک‌ گیری برای خدمات شما، سازگاری با مشتریان توسط یک برنامه‌ی ایمن، مدیریت و تخمین هزینه‌‍‌ی چندین پروژه‌ی همزمان، ایجاد برنامه‌های زمانی جهت تعمیر و نگه‌داری و بازدید و بسیاری خدمات دیگر، همه و همه با نرم افزار ERPNext.

استدلال قویتر در ارائه‌ی خدمات شما‌

راه اندازی کسب و کارِ خدمات چالش‌های خود را به همراه دارد، حتی گاهی این چالش‌ها فرسایشی تر از راه اندازی یک واحد تولیدی است. از آنجایی که ما با چالش‌ها و موانع این صنعت آشنایی کامل داریم، میزبانی و پشتیبانی از سرویس‌های خود را به شما پیشنهاد میدهیم.
ERPNext فارسی به آسانی قابلیت‌های بیشماری را در زمینه‌ی راه اندازی کسب و کار شما پوشش میدهد. راه‌ اندازی کمپین‌هایی جهت ازدیاد سود مشتریان، ساخت سرویس اشتراک پذیری برای خدمات شما، پاداش‌ دهی مشتریان ثابت بر اساس وفاداریشان، تنظیم جلسات حمایتی و پیشبرد زمانبندی و نهایتاً مدیریت پروژه و رفع موانع و خدمات قراردادی.‌

مدیریت مشتریان

تخصیص اشتراک‌های ویژه به مدیران، تعریف شناسه‌های مالیاتی و محاسبه‌ی الگوریتم‌های مالیاتی بصورت خودکار. استفاده از ارزهای متفاوت برای مشتریان برون مرزی و همچنین تبدیل نرخ ارز بصورت اتوماتیک و محاسبه‌ی مبالغ. قابلیت ذخیره سازی چندین شماره تماس و پست الکترونیک بعنوان مشتری. تنظیم محدودیت‌های اعتباری مجزا روی مشتریان جهت پیشگیری از فروش بیش از برنامه برای آن دسته از مشتریان که مبالغ سنگین خرید میکنند. تنظیم برنامه‌های ثابتِ سازگار با نیاز مشتریان.

کمپین ها

جذب مشتری کار راحتی نیست, مخصوصا زمانی که کسب و کار جدیدی در میان باشد. با امکانات کمپین‌های  ERPNext فارسی شما میتوانید به بازارهای هدف تعریف شده ایمیل بزنید و هر حوزه را جداگانه مدیریت کنید.

img-campigs

عضویت

جذب مشتری کار راحتی نیست مخصوصا زمانی که کسب و کار جدیدی در میان باشد. با امکانات کمپین‌های ERPNext شما میتوانید به بازارهای هدف تعریف شده ایمیل بزنید و هر حوزه را جداگانه مدیریت کنید.
اشتراک‌های متفاوتی را تنظیم کنید و آنها را به مشتریان نسبت دهید. برای خود اشتراک سازی موقتی کنید. درست همانند دیگر موارد، مالیات‌ها و تخفیفات امکان اضافه شدن به اعضا را دارا میباشند. این عضویت‌ها میتوانند در بازه‌های زمانی متفاوتی ایجاد گردنند مثل: روزانه، ماهانه یا چند روز یکبار. پس از اتمام دوره‌ی موقت عضویت، فاکتور بصورت خودکار تولید میشود.

مدیریت پروژه

پروژه‌های داخلی و خارجی را بصورتی کارآمد مدیریت کنید. اسناد مشتریان خود را را توسط برنامه‌های قابل تنظیم زمانی برای کارمندان خود بفرستید. ساخت و پیگیری وظایف کاری مهمِ کارمندان در حین انجام پروژه.

با بهره گیری از انواع نمودارها و چارت‌های مختلف شما را در منسجم کردن گزارشات و پیشرفت پروژه یاری میکنیم.

پشتیبانی

معمولا دردسرهای یک شرکت خدماتی به مراتب بیشتر از شرکت‌های تولیدی است. با درک این چالش‌ها سعی کرده‌ایم با طراحی تعداد زیادی افزونه و امکانات درخور، به سازماندهی و مدیریت مشکلات و موانع بپردازیم. 

با امکاناتی همچون “افزودن الحاقیه” مسائل مشتریان در سامانه‌ی ERPNext فارسی مینشیند و به محض ثبت، تمهیدات لازم جهت حل مشکل شروع میشود. قابلیت طبقه بندی مسائل بر اساس طبقه بندی فردی، شرکتی و پروژه‌ای. قابلیت ضبط و نگه‌داری میزان وسیعی از اطلاعات مثل صورت جلسات برای اولویت پاسخگویی و توافق نامه‌ی ثبت خدمات


توافقنامه‌ی ثبت خدمات SLA

پیشنهاد راه حل سریع و مطمئن در برابر مشکلات بوجود آمده در حین پروژه، کار آسانی نیست. به این دلیل ما سیستم توافقنامه‌ی ثبت خدمات SLA را جهت همسو شدن با استانداردهای جهانی و خوشنودی مشتریان طراحی کردیم.

با سرویس SLA شما میتوانید زمان پاسخگویی را اندازه‌ گیری کنید و با توجه به تارگت زمانی، گامی مناسب را در جهت رضایت مشتری بردارید. این افزونه میتواند به صورت اتوماتیک روی مشکلات جدید اعمال گردد. همچنین ساعات پاسخگویی و پشتیبانی نیز قابل تنظیم بوده تا بر اساس درخواست مشتریان، زمان‌های مطلوب تنظیم گردد

ضبط درخواست های خدمات پس از فروش

بایگانی و مدیریت تمام رکوردهای خدمات پس از فروش وقراردادهای رسیدگی سالیانه برای محصولات فروخته شده به مشتری بر اساس شماره سریال محصول، با شماره سریال طراحی شده توسط نرم افزار شما به سادگی میتوانید از محصولات و تاریخ خدمات آگاه شوید.برای درخواست‌های تایید شده راه حل طراحی کنید و جزئیات ارسالی مشتری را ثبت کنید.اگر درخواست ثبتی درباره‌ی محصولی باشد که در موقعیت مشتری
نصب و استفاده میگرد، میتوان از افزونه‌ی خدمات پس از فروش در محل استفاده کرد

پشتیبانی در محل

زمانی که برای یک آیتم خرابی گزارش شده امکان آوردن به دفتر مرکزی را ندارد یا نیاز به حضور شما در محل خرابی میباشد این سامانه با ضبط مراحل بازدید، رفع نقص، زمان بندی و دیگر امکانات همراه شماست.

برنامه‌ی زمان بندی پشتیبانی و خدمات

با یک قرارداد سالیانه‌ی تعمیر و نگه‌داری، بازدید‌های منظم از محصول در محلی که سرویس ارائه شده صورت میگیرد. این بازدیدها را به همراه برنامه‌ی زمانی و تاریخ‌ها ضبط کنید. با دوره‌های بازدید از پیش تعریف شده‌ای که، میتواند بصورت اتوماتیک در نرم افزار تولید شوند.

حسابداری به احتساب چند ارز مختلف

مدیریت معاملات با ارزهای مختلف با نرم افزار ERP ما ساده است. فاکتورها را ارسال کنید و هزینه‌ها را به هر ارزی اضافه کنید و به سیستم اجازه دهید آنها را به ارز پایه شما تبدیل کند. حتی می توانید تراکنش‌ها و گزارش‌های مالی را با ارزهای مختلف مشاهده کنید.

صورت حساب‌ها و قیمت گذاری

چرخه عمر صورت‌حساب اشتراک مشتری خود را از انتها به انتها مدیریت کنید. پرداخت‌های دریافتنی و فاکتورهای مشتریان خود را به راحتی با درخواست های پرداخت و اعلان ها از طریق ایمیل یا پیامک یادآوری کنید . الگوهای چاپ سفارشی برای صورتحساب‌ها (با استفاده از Jinja یا HTML) ایجاد کنید و در کمترین زمان پیش فرض‌ها را تنظیم کنید

شخصی سازی صفحه‌ها بصورت پویا

صفحات خود را در در نرم افزار ERPNext در لحظه سفارش سازی کنید.  با افزودن فیلدهای سفارشی در فرم‌های خود، داده‌هایی را که به آنها اهمیت می‌دهید نقشه برداری کنید. سپس رفتار فرم را با واکشی خودکار مقادیر سفارشی کنید، فیلدها را بر اساس نقش‌های کاربر پنهان کنید و قالب‌های چاپی سفارشی ایجاد کنید – همه بدون یک خط کد.

ERPNext یک نرم افزار ERP چند زبانه

ERPNext یک برنامه چند زبانه است که به هر کاربر اجازه می دهد زبان مورد نظر خود را انتخاب کند.

از مشتریان ما درباره ی ERPNext فارسی بشنوید:

Fakchich Moussa

CXO

“I would like to thank you for this tool to help us to grow our business.”
 

Anuj Mehta

Operations Manager

“There is still so much to explore in ERPNext! But it is a brilliant product/project making rest of the ERPs in the market look like crap! The most loved feature, reports customisation – I know how much we have paid for each report customisation to RAMCO! Separate for PO, Sales Invoice, Credit note and it goes on and on!”
 
 

Sam Worth

SAP Community Member

“I have been doing competitive intelligence work for a few entities that have taken me deep into S/4HANA Cloud. And I have some very good news for you, which I am sharing because I am a big fan of ERPNext. S/4HANA Cloud is far behind ERPNext, and far behind it not only in functionality but also in speed and the out. The major ERP vendors like SAP and Oracle are behind ERPNext in the cloud because it has never been their heritage. And their migration to it is shockingly when you consider that SAuser interface. Secondly, S/4HANA Cloud’s development progress is extremely slow. I just figured this has 20,000 developers. Nearly all their money is coming from the on-premises ERP. This “cloud or on-premises” option is a smokescreen to cover for the truth that it will be on-premises. This is great news for ERPNext. It means that SAP and Oracle have to redesign their ERP systems to get to where ERPNext already is….”
 
 
 

ERPNext فارسی بهترین راه حل 100٪ منبع باز ERP جهان است

نرم افزار متن باز برای مشاغل مدرن

ساخت و تولید

مواد و برنامه‌های تولیدی، کارت‌های شغلی و موجودی کالا را به طور موثر نگهداری و مدیریت کنید.
مشاهده بیشتر

منابع انسانی و دستمزد

مدیریت کامل چرخه کاری تمام وقت نیروهای کاری از حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، هزینه‌ها، شیفت‌های کاری و هزینه‌های پرسنل.
مشاهده بیشتر

حسابداری مالی

از جریان وجوه نقد خود گزارش واقعی و لحظه‌ای داشته باشید. ماژول حسابداری کامل که تمام جنبه‌های حسابداری را کامل پوشش می‌دهد.
مشاهده بیشتر

پروژه ها

پروژه‌های داخلی و خارجی را به موقع تحویل دهید. مدیریت بودجه و سودآوری، وظایف، جدول زمان بندی و مسائل مربوط را پیگیری و نظارت کنید.
مشاهده بیشتر

مدیریت ارتباط با مشتری

با بهینه سازی روند فروش، مشتریان بیشتری را کسب و حفظ کنید. پیگیری آگهی‌ها، فرصت‌ها و تعاملات سازمانی و مکاتبات و تماس‌های انجام شده.
مشاهده بیشتر

خرید و پرداخت

با مدیریت فرآیند چرخه خرید از زمان ثبت سفارش تا دریافت قیمت‌ها و انتخاب تامین کننده و خرید، هزینه‌ها را کاهش و بهره وری را افزایش دهید.
مشاهده بیشتر

سایت ساز سازمانی

بخش سیستم مدیریت محتوای فوق‌العاده برنامه سایت اینترنتی سازمان شما را همراه با وبلاگ‌، صفحات وب و فرم‌های اختصاصی راه اندازی میکند.
مشاهده بیشتر

مدیریت دارایی

جزئیات دارایی‌های شرکت و سازمان ، تغییرات دارایی‌ها، تعیین میزان ارزش و محاسبه استهلاک و افزایش و کاهش دارایی‌ها شرکت و سازمان.‌
مشاهده بیشتر

میز راهنما

با استفاده از پایگاه دانش و آموزش‌ها تجربه کاربری بهتر و کارآمد را تجربه کنید تا با استفاده از نرم افزار خدمات برتری داشته باشید.
مشاهده بیشتر

قابلیت یکپارچگی با تمام برنامه های شما

ERPNext دارای امکانات یکپارچه سازی داخلی با سایر نرم افزارها است که به رونق سریعتر کسب و کار شما کمک می کند.

نرم افزار ERPnext فارسی

مورد علاقه مدیران و کاربران

بیش از 5000 شرکت در سراسر جهان از آن استفاده می کنند.

نرم افزار ERPnext فارسی

تجربه بی نظیر در مدیریت کسب و کار